Hakkımızda


Türk Piyangosu, Orta Doğu ülkesinin en önde gelen piyangoudur ve oyunculara, yalnızca üç çevrimden sonra ikincil kazananlara fayda sağlayan, ikramiye kazanma şansını artırma şansı sunar.

Türkiye Lotosunun kendisi sadece 1996 yılında Milli Piyango Şirketi tarafından resmi olarak piyasaya sürülmesine rağmen, piyangolar 19. yüzyıldan beri önemli bir Türk kurumu olmuştur.

Şanslı bir çift, Mart 2009'da piyangonun en büyük ikramiyesini 6,5 milyon TL'lik (3,6 milyon ABD Doları) kazanarak çifti anında Türk ünlülerine dönüştürdü.


Oyuncular Türkiye Lotosuna (Sayısal Loto Türkiye) 0-9 tahmin aralığından altı sayı seçerek girerler. Oynaması basit bir piyango olan Turkey Loto, yalnızca dört kazanan kategorisi olması nedeniyle kazananlara ödül havuzunun daha yüksek bir yüzdesini sunar.

Türkiye Loto ikramiyesini talep etmek için oyuncuların 0-9 tahmin aralığından altı sayıyı başarılı bir şekilde eşleştirmeleri gerekir. Piyango ikramiyesi üç çevrimden sonra kazanılmazsa, birincilik ödülü, piyangonun üç ikincil ödül kategorisi arasında dağıtılacaktır.

Audi A4 Çekilişi
Vespa Motosiklet Çekilişi
Çoklu Eşya Piyangosu
Copyright © 2018 TurkeyLottery.com